Başarı Hikayeleri

Yeni teknolojiler ile etkili stratejiler

01

Okuvaryum

ÇOCUKLAR İÇİN EĞİTİCİ VE ÖĞRETİCİ YENİ NESİL UYGULAMA GELİŞTİRDİK

Türkiye’nin en önemli dijital eğitim altyapıları firması Globed.co ile iş ortağı olduk. Çevrimiçi eğitim kaynaklarını eğitim kurumlarıyla paylaşan Globed.co, dijital kaynakların öğretim sistemleriyle başarılı bir şekilde bütünleştirilmesini sağlar.

Milli eğitim müfredatını kapsayan; eğitici, öğretici ve eğlenceli bir e-learning altyapısına sahip; okullar için web portal ile mobil uygulama, son kullanıcılar için ise mobil uygulama geliştirmeyi amaçladık.

02

Aksigorta Nabız

MOBİL GERİ BİLDİRİM DENEYİMİ İLE ÇALIŞANLARIN NABZINI TUTTUK

Aksigorta Nabız uygulaması ile şirket genelinde geri bildirim kültürünü yaygınlaştırmayı, çalışanlar arasındaki etkileşimi artırmayı ve sürekli gelişim için bir altyapı hazırlamayı amaçladık. Ayrıca yenilenen şirket değerlerini çalışanlara daha hızlı bir şekilde benimsetebilmeyi ve anlık ödüllendirme ile çalışanların nabzını yüksek tutmayı hedefledik.

03

Rapunzel

GÜZELLİĞİ AYAĞINIZA KADAR GETİRDİK

Kadınlara iyilik ve güzellik katarken hayatlarını da kolaylaştırmak amacıyla yola çıktık. Bunun için Rapunzel uygulaması ile talep edilen hizmetlerin seçilebilmesini, uygun saatlerin uygulama üzerinden seçilerek randevu alınabilmesini hedefledik.

04

Yemek.com

YEMEK.COM’UN KOCAMAN SOFRASINA MOBİLDEN ULAŞIN!

Türkiye’nin en büyük mobil yemek sipariş platformu Yemeksepeti.com’un yemek tarif sitesi yemek.com ile iş ortağı olduk. Kişilerin isterlerse tariflerini paylaşabildikleri isterlerse de okuyucu olarak ziyaret edebildikleri bu web sitesi, onlarca yemek kategorisinde binlerce tarif sunarak ‘yemek tarifi’ konusunu başarıyla dijitale taşıyor.

05

Türkiye Sigorta

İŞ VE İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİNİ MOBİLE TAŞIDIK

Kurum içinde kullanılan portal, dijital medya, erp ve ik uygulamalarını mobil uygulamalar ile tüm çalışanlar için erişilebilir kılarak gelişim becerilerinden faydalanacakları tek bir araç seti oluşturmayı amaçladık. Böylece çalışanların şirket içi dijital platformlara mobil cihazlarından ulaşabilmelerini sağlayarak süreçlerin hızlanmasını ve çalışan bağlılığını aktarabilmelerini hedefledik.

tr_TRTürkçe