Nasıl Yapıyoruz?

Yazılım mühendisliğini dijital tasarım ile birleştirerek yenilikçi çözümler sunuyoruz.
Nasıl Yapıyoruz?

İş ortaklarımıza çözüm sunarken her bir projeyi 5 aşamada ele alıyoruz.

Planlama ve strateji ile başlayarak tasarım ve kullanıcı deneyimi (UX), geliştirme, test ve kalite, bakım ve destek aşamalarının ardından projeyi sonlandırıyoruz. Ayrıca iş ortaklarımıza danışmanlık sunarak başarılı projelere imza atmalarına yardımcı oluyoruz.

Planlama ve Strateji

Analistlerimiz ile proje hakkında detaylı inceleme yaparak en uygun çözümü belirliyoruz. Ardından iş ortaklarımızın da dahil olduğu toplantılar ile çözümü projelendirmeye başlıyoruz. Son olarak gereksinim analizi ile ortaya çıkan stratejiyi, Agile ve Scrum metodolojisi ile planlıyoruz.

Mimari Tasarım ve Kullanıcı Deneyimi (UX)

Planlama sonucunda ortaya çıkan gereksinimleri karşılamak için iş ortaklarımızın ajansları veya bizim iş ortağımız olan ajanslarla görüşerek en iyi tasarıma ve kanıtlanmış UX yapılarına sahip bir proje hazırlıyoruz.
Ayrıca kullanılacak teknolojileri ve mimari tasarımı da yine bu adımda belirliyoruz.

Geliştirme

Planladığımız projeyi, alanında uzman geliştiricilerimiz (developers) ile belirlenen altyapıları kullanarak başarılı bir şekilde hayata geçiriyoruz. Her iki haftada bir analiz ekibimiz ve iş ortaklarımızla toplantılar yaparak süreci ve bir sonraki hedefi paylaşıyoruz.

Test ve Kalite Kontrol

Projenin sonuna gelinliğinde analiz ekibimiz ile uygulamanın her bir aşamasını kontrol ederek kalitesini en üst seviyeye taşıyoruz. Tüm kontroller başarıyla sonuçlandıktan sonra projenin son halini, iş ortaklarımızın onayına sunuyoruz.

Bakım Destek

Proje başarıyla hayata geçtikten sonra uygulamanın maksimum verimle devam etmesi için her zaman iş ortaklarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Garanti süresinin sonra ermesi ile birlikte; isterlerse projeyi kendi ekiplerine aktarıyor, isterlerse de süreci birlikte ilerletmeye devam ediyoruz.

tr_TRTürkçe